Aktualności
21.08.2017
To będzie prawdziwa gradka dla koneserów. Do wystawców Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW w Warszawie dołączył producent ekskluzywnych, ręcznie robionych mebli "Carpathians ART ECO".

[ więcej ]


02.08.2017
Polski producent ekskluzywnych łóżek tapicerowanych dla dzieci i młodzieży, skrzyń na zabawki oraz puf, firma LIL’ KID zaprezentuje swoją ofertę podczas targów FURNISHOW 2017 w Warszawie.

[ więcej ]


19.07.2017
Rośnie liczba wystawców targów FURNISHOW 2017. W tym tygodniu dołączył do tego grona m. in. Zakład Meblowy Layman z Elbląga. Firma z dwudziestoletnią tradycją specjalizuje się głównie w produkcji mebli pokojowych, kuchennych oraz systemowych.

[ więcej ]


Więcej aktualności

FURNISHOW 2017: 26-28.10.2017, Warszawa

FURNISHOW, jedyne Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz w Warszawie, odbędą się od 26 do 28 października 2017 r. w Warszawie w Centrum EXPO XXI. To okazja dla kupców meblowych, by uzupełnić swoją ofertę handlową po letnim sezonie sprzedażowym, a dla producentów, by wypromować swoje kolekcje. W sobotę ekspozycja dostępna będzie także dla klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli. Szczególnie dla mieszkańców metropolii warszawskiej i Mazowsza to szansa na znalezienie ciekawych inspiracji w aranżacji wnętrz. Koniecznie musisz tu zajrzeć - nie wiadomo, kiedy nadarzyn się kolejna taka okazja! Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

button_zapytaj-o-oferte-udzialu-w-targac

Zobacz także:

[ Wstecz ]Usługi