Aktualności
20.10.2017
Lista firm i marek, plan pawilonu, program wydarzeń, informacje o uczestnikach strefy #dekorada - wszystko to znajdziesz w "Vademecum zwiedzającego". Zapraszamy do lektury...

[ więcej ]


20.10.2017
Dołącz do wydarzenia FURNISHOW na portalu Facebook i bądź zawsze na bieżąco. Zaproś znajomych i razem poszukujcie na targach wnętrzarskich inspiracji. Zapraszamy!

[ więcej ]


20.10.2017
Tiny House, w dosłownym tłumaczeniu „malutki dom”, to niewielki, całoroczny domek. Pomysł na „Tiny Living” przypłynął do nas zza oceanu. Szybko skradł serca mieszkańcom starego lądu. Zwiedzający targi FURNISHOW będą mogli przyjrzeć się mu z bliska.

[ więcej ]


Więcej aktualności

FURNISHOW 2017: 26-28.10.2017, Warszawa

FURNISHOW, jedyne Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz w Warszawie, odbędą się od 26 do 28 października 2017 r. w Warszawie w Centrum EXPO XXI. To okazja dla kupców meblowych, by uzupełnić swoją ofertę handlową po letnim sezonie sprzedażowym, a dla producentów, by wypromować swoje kolekcje. W sobotę ekspozycja dostępna będzie także dla klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli. Szczególnie dla mieszkańców metropolii warszawskiej i Mazowsza to szansa na znalezienie ciekawych inspiracji w aranżacji wnętrz. Koniecznie musisz tu zajrzeć - nie wiadomo, kiedy nadarzyn się kolejna taka okazja! Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

button_zapytaj-o-oferte-udzialu-w-targac

Zobacz także:

[ Wstecz ]
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact