Aktualności
23.11.2017
Tiny House prezentował na targach FURNISHOW 2017 swój mały, mobilny domek, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Zobaczcie relację wideo przygotowaną przez ekipę Tiny House.

[ więcej ]


08.11.2017
Pierwsza edycja Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW potwierdziła, że w kalendarzu targów jest miejsce na organizację w Warszawie wydarzenia skierowanego zarówno do profesjonalnej publiczności, jak i klientów ostatecznych, poszukujących meblowych i wnętrzarskich nowości i inspiracji. Organizator – Międzynarodowe Targi Poznańskie – zapowiada kontynuowanie tego projektu w przyszłym roku w znacznie większym zakresie.

[ więcej ]


30.10.2017
Sobota na targach FURNISHOW to dzień otwarty dla szerokiej publiczności. Odwiedziło nas tego dnia sporo gości, na których oprócz ekspozycji czekały ciekawe prelekcje i warsztaty. Zobaczcie zdjęcia z ostatniego dnia targów...

[ więcej ]


Więcej aktualności

FURNISHOW 2018: 19-21.10.2018, Warszawa

FURNISHOW, jedyne Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz w Warszawie, odbędą się od 19 do 21 października 2018 r. w Warszawie w Centrum EXPO XXI. To okazja dla kupców meblowych, by uzupełnić swoją ofertę handlową po letnim sezonie sprzedażowym, a dla producentów, by wypromować swoje kolekcje. W sobotę ekspozycja dostępna będzie także dla klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli. Szczególnie dla mieszkańców metropolii warszawskiej i Mazowsza to szansa na znalezienie ciekawych inspiracji w aranżacji wnętrz. Koniecznie musisz tu zajrzeć - nie wiadomo, kiedy nadarzyn się kolejna taka okazja! Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

button_zapytaj-o-oferte-udzialu-w-targac

Zobacz także:

[ Wstecz ]
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact