Dlaczego warto uczestniczyć w projekcie #dekorada?

decorada-2-pdf.png

#dekorada to specjalna strefa spotkań architektów, projektantów wnętrz oraz projektantów form użytkowych z producentami oraz ostatecznymi klientami organizowana podczas Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW 2017 w Warszawie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Podczas targów powstanie specjalnie zaaranżowana strefa, w której zainteresowane osoby będą mogły zaprezentować swoją sylwetkę zawodową i nawiązać kontakty z osobami, firmami zainteresowanymi ich usługami.

button_informacja-o-projekcie-do-wydrukubutton_formularz-zgloszeniowy.png

 

Wszystko o projekcie #dekorada

1. KTO JEST ORGANIZATOREM strefy #dekorada i targów FURNISHOW?
2. DLA KOGO JEST strefa #dekorada?
3. KORZYŚCI Z UDZIAŁU w strefie  #dekorada
4. OFERTA UCZESTNICTWA w strefie #dekorada
5. ZASADY I KOSZTY UDZIAŁU w strefie #dekorada
6. WAŻNE DATY DLA UCZESTNIKÓW stref #dekorada i #dekorada showroom
7. Dane do kontaktu

KTO JEST ORGANIZATOREM strefy #dekorada i targów FURNISHOW?

Organizatorem strefy #dekorada w ramach Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz są Międzynarodowe Targi Poznańskie – lider polskiego przemysłu targowego z siedzibą w Poznaniu, organizator kilkudziesięciu wydarzeń B2B i B2C o charakterze krajowym i międzynarodowym.

Międzynarodowe Targi Poznańskie to doświadczony organizator ważnych wydarzeń targowych o międzynarodowym charakterze dla branży meblarskiej, wnętrzarskiej i designerskiej takich jak:

DLA KOGO JEST strefa #dekorada?

Do udziału z strefie #dekorada mogą się zgłaszać architekci i projektanci wnętrz oraz projektanci form użytkowych, którzy mają ochotę zaprezentować swoją sylwetkę zawodową zwiedzającym Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW 2017 czyli swoim potencjalnym klientom i kontrahentom.

Celem tej wyjątkowej i nowatorskiej inicjatywy - strefy #dekorada - jest stworzenie przestrzeni dla konsultacji i wymiany doświadczeń pomiędzy architektami i projektantami a ostatecznym klientem (osobą fizyczną, firmą), który poszukuje dla siebie pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni biurowej lub prywatnej, pomysłów nowy produkt oferty swojej firmy.

 • Czwartek i piątek (26-27.10.2017): ‘dni dla biznesu’ – niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z branżą meblową.
 • Sobota (28.10.2017): ‘dzień dla szerokiej publiczności’ – możliwość pozyskania nowych prywatnych klientów na swoje usługi.

Przyjedź, zaprezentuj się, znajdź nowych klientów i kontrahentów!

KORZYŚCI Z UDZIAŁU w strefie  #dekorada

Dla uczestników strefy #dekorada:

 • udział w wyjątkowym wydarzeniu oraz nowatorskiej inicjatywie organizowanym przez doświadczonego lidera rynku targowego Międzynarodowe Targi Poznańskie;
 • możliwość nawiązania kontaktów z nowymi klientami, kontrahentami, odbiorcami oferowanych produktów/ usług;
 • możliwość zaprezentowania własnych produktów/ usług szerokiej rzeszy gości targowych odwiedzających wydarzenie;
 • możliwość znalezienia nabywców własnych produktów wśród gości targowych;
 • ogólnopolska promocja strefy #dekorada oraz jej uczestników prowadzona przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz partnerów strefy;

Dla gości zwiedzających targi FURNISHOW 2017:

 • udział w wyjątkowym wydarzeniu oraz nowatorskiej inicjatywie organizowanych przez doświadczonego lidera rynku targowego Międzynarodowe Targi Poznańskie;
 • możliwość nawiązania kontaktów z nowymi klientami, kontrahentami, odbiorcami oferowanych produktów/ usług;
 • możliwość zakupu/ zamówienia produktów/ usług oferowanych przez uczestników strefy #dekorada i #dekorada showroom;
 • możliwość znalezienia wykonawców i podwykonawców produktów/ usług oferowanych przez uczestników strefy #dekorada i #dekorada showroom.

OFERTA UCZESTNICTWA w strefie #dekorada

Dla uczestników strefy #dekorada Międzynarodowe Targi poznańskie proponują szereg działań mających na celu aktywną promocję uczestników strefy oraz ich aktywny udział w wydarzeniu:

1. Dedykowana podstrona internetowa

Na stronie głównej www.furnishow.pl zostanie zaaranżowana specjalna podstrona na której będą prezentowane sylwetki zgłoszonych architektów, projektantów wnętrz oraz projektantów form użytkowych.

Każda prezentacja uczestnika strefy #dekorada będzie miała podobną formę: opis sylwetki/ oferty uczestnika, 5-6 zdjęć, odnośniki do strony www/ profilu FB czy też innego miejsca w sieci, gdzie zainteresowana osoba będzie mogła zobaczyć więcej oraz dane kontaktowe, w tym mail i telefon.

Osoby zainteresowane uczestnictwem będą mogły zgłosić swój akces za pomocą specjalnego formularza dostępnego, który będzie dostępny na stronie www.furnica.pl. Formularz należy uzupełnić i wraz z fotografiami należy przesłać na wskazany w formularzu adres mailowy.

Profil uczestnika strefy #dekorada będzie publikowany po zweryfikowaniu danych w terminie nie dłuższym niż dwa tygodnie od wpłynięcia zgłoszenia.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 października 2017 (włącznie). Niemniej zachęcamy do zgłaszania się możliwie szybko, gdyż przez cały czas będą prowadzone liczne działania promocyjne przez Międzynarodowe Targi Poznańskiego oraz partnerów strefy #dekorada.

2. Możliwość umówienia się na spotkanie

Goście targowi, osoby zainteresowane spotkaniem z uczestnikami strefy #dekorada, będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu i umówienia się na spotkania jeszcze przed rozpoczęciem targów. Stąd ważne jest aby w formularzu zgłoszeniowym podać dane kontaktowe by dać szanse na spotkanie z potencjalnymi klientami i kontrahentami.

3. Drukowany katalog

Katalog w wersji drukowanej to dodatkowa forma promocji strefy #dekorada. Katalog będzie zawierał sylwetki zgłoszonych architektów, projektantów wnętrz oraz projektantów form użytkowych dystrybuowany przez i na koszt Organizatora Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW 2017 w dniach 26-28.10.2017 w Warszawie wśród zainteresowanych gości targowych.

Warunkiem obecności w drukowanym katalogu będzie zgłoszenie swojej sylwetki do 25 września 2017 roku. W trakcie i po za kończeniu wydarzenia katalog będzie dostępny również w formie elektronicznej na www.furnishow.pl.

4. #dekorada showroom

W ramach strefy #dekorada zostanie wyodrębniona przestrzeń #dekorada showroom na której uczestnicy strefy będą mogli pokazać swoje gotowe prace np. meble, elementy wyposażenia wnętrz, przedmioty użytkowe związane tematycznie z wydarzeniem stworzone i wykonane według własnego autorstwa. Przedmioty będą mogły znaleźć odbiorców wśród gości targowych, gdyż wystawianie przedmiotów w strefie #dekorada showroom będzie jednoznaczne z  wystawieniem ich na sprzedaż lub na zamówienie sprzedażowe po targach. Sprzedaży będzie mógł dokonać właściciel przedmiotu zainteresowanej osobie na ogólnych zasadach handlowych.

Dodatkowym warunkiem jest, iż przedmioty nie mogą zostać wydane nabywcom przed zakończeniem targów czyli 28 października 2017, godzina 15.30.

UWAGA! Każdy uczestnik, który zgłosi chęć udziału w strefie #dekorada showroom otrzyma od Organizatora przestrzeń 3m2 powierzchni na postawienie przedmiotu swojego autorstwa. Wizualizacja strefy #dekorada showroom zostanie przekazana do wiadomości uczestników po zebraniu zgłoszeń od chętnych osób. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia do strefy #dekorada showroom jeśli rozmiar przedmiotu ponad podłogą przekracza obręb wyznaczonego koła więcej niż 15%. Dodatkowo jeśli prezentowany przedmiot bądź przedmioty wymagają ekspozycji na wysokości (czyli małe przedmioty które nie mogą leżeć na podłodze) wówczas zorganizowane ekspozytora (np. stolika) leży w gestii uczestnika strefy. Uczestnicy, którzy będą chcieli zaprezentować swoje produkty w strefie #dekorada showroom będą zobowiązani przesłać wraz ze zgłoszeniem zdjęcia lub projekty tych przedmiotów wraz z opisem wielkości przedmiotów.

5. Akcja promocyjna

Międzynarodowe Tragi Poznańskie oraz partnerzy strefy #dekorada będą prowadziły intensywną kampanię promocyjno-informacyjną mającą na celu reklamę inicjatywy, zachęcenie do jej udziału potencjalnych gości targowych oraz umawianie się na spotkania gości wydarzenia z uczestnikami strefy #dekorada. Przewidziane formy reklamy to newslettery, akcje na FB, reklama prasowa, outdoor.

Ważnym elementem akcji promocyjnej będzie zaangażowanie samych uczestników strefy #dekorada. Każdy uczestnik strefy #dekorada może przesłać do zamieszczenia na dedykowanej podstronie osobiste zaproszenie video do wszystkich gości. Filmik będzie zamieszczony pod profilem danego uczestnika ale również będzie bardzo dobrą formą do promocji na FB, Instagramie, LinkedIN i innych kanałach online. Czas filmiku to maksymalnie 60 sekund.

ZASADY I KOSZTY UDZIAŁU w strefie #dekorada

Architekci i projektanci wnętrz oraz projektanci form użytkowych, którzy zgłoszą udział

 • w strefie #dekorada i/lub #dekorada showroom za zasadach określonych w Warunkach uczestnictwa będą mogły czynnie uczestniczyć we wszystkie dni targów w dniach 26-28.10.2017.
 • Udział w strefach #dekorada i/lub #dekorada showroom wiąże się z uiszczeniem opłaty rejestracyjnej (w następstwie przesłanego zgłoszenia). Wysokości kwot to 49zł brutto za udział
  w strefie #dekorada oraz łącznie 99zł brutto za udział w obu strefach #dekorada i #dekorada showroom. Opłaty rejestracyjne zostaną przeznaczone na zaaranżowanie przestrzeni
  i prowadzenie akcji promocyjnych dla uczestników stref.
 • Szczegółowe warunki uczestnictwa w strefach #dekorada i #dekorada showroom będą dostępne na stronie www.furnishow.pl.
 • Każdy uczestnik strefy otrzyma indywidualny dokument uprawniający do wejścia na targi już od dnia 25 października 2017, dnia poprzedzającego rozpoczęcie Tragów Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW 2017.
 • Liczba odbytych spotkań i nawiązanych kontaktów w ramach udziału w strefie #dekorada nie jest objęta żadną gwarancją przez Organizatora wydarzenia - Międzynarodowe Targi Poznańskie. Każdy z uczestników ma takie same szanse i możliwości na zaprezentowanie swojej sylwetki zawodowej i zainteresowanie gości targowych swoimi usługami/ produktami.
 • Międzynarodowe Tragi Poznańskie nie odpowiadają również przed gośćmi targowymi, którzy umówili się na spotkanie podczas wydarzenia za nieobecność danego uczestnika strefy #dekorada.

WAŻNE DATY DLA UCZESTNIKÓW stref #dekorada i #dekorada showroom

wazne_daty_decorada.jpg

DANE DO KONTAKTU

Napisz email Karolina Barszcz
tel. +48 61 869 2172
e-mail: karolina.barszczat mtp.pl
008974.png
Napisz email Kinga Dobrowolska-Baczkun
tel. +48 61 869 2697
e-mail: kinga.dobrowolska-baczkunat mtp.pl
013539.png
[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact