O targach Furnishow

Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW odbędą się od 26 do 28 października 2017 r. w Warszawie w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. To okazja dla kupców meblowych, by uzupełnić swoją ofertę handlową po letnim sezonie sprzedażowym, a dla polskich i zagranicznych producentów mebli, by wypromować swoje kolekcje. Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

Targi dla profesjonalistów i szerokiej publiczności

Targi FURNISHOW mają formułę mieszaną. Adresowane są głównie do klientów biznesowych:

termin_furnishow.jpg

 • architektów wnętrz
 • projektantów mebli
 • przedstawicieli sieci i salonów meblowych
 • przedstawicieli hurtowni i salonów typu home&garden,
 • reprezentantów sklepów internetowych,
 • hurtowych dystrybutorów mebli z zagranicy.

Ale w ostatni dzień, w sobotę, ekspozycja dostępna będzie także dla klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli od producenta. Szczególnie dla mieszkańców metropolii warszawskiej i Mazowsza to okazja, by zebrać ciekawe pomysły i inspiracje w aranżacji wnętrz. Interesuje Cię aranżacja wnętrz, urządzanie domu czy mieszkania, nowoczesne meble wypoczynkowe, ekskluzywne meble wysokiej jakości, a może nowoczesne kuchnie? Chcesz się dowiedzieć, jak prezentują się modne wnętrza 2017 roku? Szukasz doświadczonego projektanta, który przygotuje dla Ciebie projekt aranżacji wnętrz? Jeśli tak, Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW (Warszawa) są dla Ciebie! Znajdziesz tu zarówno meble polskie, jak i meble produkowane za granicą.

 

Bilety dla szerokiej publiczności

28.10.2017

W ostatni dzień, w sobotę 28.10.2017, ekspozycja otwarta będzie także dla klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli. Przyjdź! Kup meble od producenta! Poszukaj ciekawych inspiracji i pomysłów  w aranżacji mieszkań! Porozmawiaj z architektami wnętrz!

 • jednokrotny dla szerokiej publiczności** – 20zł; do zakupu online od 15 maja 2017 do 27 października 2017 (do godziny 20.00) przez bileterię TIXER

button_kup-bilet-w-serwisie.png

 • jednokrotny dla szerokiej publiczności** - 20zł; do zakupu w dniu 28 października 2017 w miejscu trwania targów, w kasie w Hali nr 4

Bilety dla profesjonalistów

26-28.10.2017

 • wielokrotny po rejestracji dla profesjonalistów* – 0zł (przez www.mtp24.pl lub w czasie trwania targów na miejscu w kasie)

button_zarejestruj-sie-i-odbierz-bezplat

 • jednokrotny bez rejestracji – 150 zł (możliwy do kupienia w czasie trwania targów miejscu w kasie)

 

Dla architektów wnętrz i projektantów mebli

Dla architektów i specjalistów zajmujących się projektowaniem mebli targi Furnishow stanowią idealną okazję do zapoznania się z aktualnymi trendami, nawiązania bezpośrednich kontaktów z producentami mebli oraz prywatnymi inwestowami poszukującymi wsparcia w urządzaniu mieszkania czy domu. Pomocny będzie w tym projekt #dekorada, w ramach którego powstanie m. in. specjalna strefa specjalnie zaaranżowana strefa, w której projektanci będą mogli zaprezentować swoją sylwetkę zawodową, zaprezentować swoje pomysły na nowoczesne aranżacje wnętrz i nawiązać kontakty z osobami, firmami zainteresowanymi ich usługami.

button_dekorada.png

 

Wśród wystawców są m.in.

forte-2.png logo_nowy_styl.jpg
layman.jpg lil-kid-logo-1469130868.jpg

copy_of_copy_of_starting_your_business.p

Vademecum zwiedzającego (kliknij zdjęcie, aby pobrać [pdf])

photofunia-1508498619.jpg

Miejsca wydarzenia

Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. HALA 4.

 

Godziny otwarcia targów

 • 26-27.10.2017 10.00-18.00
 • 28.10.2017 10.00-16.00

Godziny otwarcia kas/rejestracji

 • 26-27.10.2017 9.30-17.30
 • 28.10.2017 9.30-15.30
Parking

Parking dla gości znajduje się na terenie Centrum EXPO XXI.

Cennik

 • Pierwsza godzina – 8zł
 • Każda następna godzina – 6 zł
 • Cały dzień – nie więcej niż 60zł

*Profesjonalista – osoby związane z architekturą i projektowaniem wnętrz, designerzy i projektanci mebli i elementów wyposażenia wnętrz, przedstawiciele sieci i sklepów meblowych i wyposażenia wnętrz, przedstawiciele hurtowni i salonów typu home&garden, producenci mebli i elementów wyposażenia wnętrz,  reprezentanci sklepów internetowych oferujących meble i wyposażenie wnętrz, zagraniczni dystrybutorzy i importerzy mebli i wyposażenia wnętrz.

** Dzieci do lat 13 wstęp bezpłatny.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact