Aktualności
20.10.2017
Lista firm i marek, plan pawilonu, program wydarzeń, informacje o uczestnikach strefy #dekorada - wszystko to znajdziesz w "Vademecum zwiedzającego". Zapraszamy do lektury...

[ więcej ]


20.10.2017
Dołącz do wydarzenia FURNISHOW na portalu Facebook i bądź zawsze na bieżąco. Zaproś znajomych i razem poszukujcie na targach wnętrzarskich inspiracji. Zapraszamy!

[ więcej ]


20.10.2017
Tiny House, w dosłownym tłumaczeniu „malutki dom”, to niewielki, całoroczny domek. Pomysł na „Tiny Living” przypłynął do nas zza oceanu. Szybko skradł serca mieszkańcom starego lądu. Zwiedzający targi FURNISHOW będą mogli przyjrzeć się mu z bliska.

[ więcej ]


17.10.2017
Architekci wnętrz oraz projektanci mebli i innych form użytkowych, którzy nie są związani formalnie z żadną firmą ani nie prowadzą własnej działalności gospodarczej, bezpłatną kartę wstępu otrzymają w recepcji targów w zamian za wizytówkę bez potrzeby rejestracji. Zapraszamy!

[ więcej ]


13.10.2017
Kilkanaście interesujących prelekcji, warsztaty design thinking oraz porady projektantów wnętrz zgromadzonych w strefie #dekorada - to wszystko czeka na uczestników pierwszej edycji targów FURNISHOW. Gościem specjalnym będzie znany trendwatcher Michał Mazur. Zobacz pełny, szczegółowy program...

[ więcej ]


11.10.2017
IKER od od początku swojego istnienia produkuje wysokiej klasy meble tapicerowane, przeznaczone do wnętrz mieszkalnych i publicznych oraz uzupełniające je dodatki, które sprzedaje klientom z ponad 30 państw. Najnowsze propozycje tej marki będzie można zobaczyć na targach FURNISHOW.

[ więcej ]


11.10.2017
Klose to fabryka z ponad 100-letnią tradycją. Dzięki jakości wykonania oraz wrażliwości na potrzeby użytkowników buduje wysoką pozycję na rynku. Kolekcje projektowane są z największą dbałością o detal. To meble z innowacyjnymi konstrukcjami, które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego klienta. Podczas targów FURNISHOW będzie można się znimi zapoznać na stoisku oficjalnego stołecznego dystrybutora tej marki, firmy EkoMeble.

[ więcej ]


10.10.2017
Podczas prelekcji "Główne zasady aranżacji wnętrz mieszkalnych" dowiesz się, w jaki sposób przygotować się do urządzania wnętrza, na co zwrócić uwagę, jakie pytania zadać sobie i pozostałym użytkownikom. Poznasz też kilka zasad, dzięki którym zaplanujesz idealne mieszkanie. Będzie ono nie tylko ładne, ale również wygodne.

[ więcej ]


09.10.2017
Współcześnie jednym z największych wyzwań pracodawców i pracowników są kłopoty zdrowotne. Pośrednie ich koszty (zwolnienia lekarskie, prezenteizm, zastępstwa i nowe rekrutacje, spadki efektywności i błędy) zaczynają się już od 9.000 pln/pracownika rocznie*. Jak temu przeciwdziałać, dowiecie się podczas prelekcji "Ergonomia krzesła to za mało. Jak od ergonomii krzeseł przechodzimy do wellbeingu w biurze i wellness w życiu”?

[ więcej ]


06.10.2017
Chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć ogród w szkle krok po kroku i własnoręcznie przygotować piękną kompozycję? Przyjdź na warsztaty blogera Wojciecha Wardeckiego. Każdy uczestnik zabierze cząstkę natury ze sobą. Liczba miejsc ograniczona!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact