Design marki IKER na targach FURNISHOW

IKER od od początku swojego istnienia produkuje wysokiej klasy meble tapicerowane, przeznaczone do wnętrz mieszkalnych i publicznych oraz uzupełniające je dodatki, które sprzedaje klientom z ponad 30 państw. Najnowsze propozycje tej marki będzie można zobaczyć na targach FURNISHOW.

- Staramy się zachować najlepsze rzemieślnicze tradycje i wdrażać najnowsze technologie. Robimy wszystko, co niezbędne by kreować dobre wzornictwo, bo taki właśnie cel stawiałem sobie tworząc firmę IKER - mówi twórca marki IKER Janusz Obtułowicz.

maka_3.jpg

Jak podkresla, dizajn nie jest ani dekoracją ani modą. Dotyka ważnych zagadnień funkcjonalnych, ergonomicznych, społecznych, ekonomicznych, komentuje zjawiska kulturowe. Bez tak pojmowanego dizajnu nie ma dobrych produktów – dlatego oprócz nowoczesnych maszyn, doświadczonych pracowników oraz wysokiej jakości materiałów dostarczanych przez renomowanych producentów niezbędni są ludzie, którzy mają tę świadomość, a swoją wiedzę i talent potrafią przełożyć na język form. - Tacy są właśnie projektanci, z którymi mam szczęście pracować. To ich kreatywność powoduje, że możemy poszczycić się meblami docenianymi na całym świecie - przekonuje Janusz Obtułowicz.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact