Jak szybko zwiększyć wartość nieruchomości - prelekcja

W sobotę, 28.10 (12:00) wszystkich zwiedzających targi FURNISHOW zapraszamy na prelekcję "Home staging jako sposób na szybkie zwiększenie wartości nieruchomości". Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak w kilku krokach przygotować lokal do sprzedaży lub wynajmu, by osiągnąć jak najlepszą cenę lub nie czekac miesiącami na klienta.

Home staging w Polsce staje się coraz bardziej popularny. Podstawowa definicja mówi o tym, że są to działania przygotowujące nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu mające na celu podniesienie jej wartości i doprowadzenie do transakcji w krótszym czasie. Home staging wydobywa i prezentuje pełny potencjał nieruchomości.

Podczas prelekcji dowiemy się o tym, co to jest home stagging i dlaczego warto w niego zainwestować, a także poznamy podstawowe techniki home stagingu.

Prelekcja jest skierowana do osób posiadających mieszkanie na wynajem lub sprzedaż, planujących inwestycję w nieruchomość lub chcących dowiedzieć się więcej w temacie home stagingu.

Dlaczego warto wziąć udział w prelekcji?

  • przedstawienie sposobów szybkiego wzrostu wartości mieszkania przy pomocy niskich nakładów
  • praktyczne podejście od strony inwestora
  • przykłady realizacji home stagging
000_6406.jpg

Prowadząca:

Marta Bocheńska-Pachuta, Baransu

Inwestuję w nieruchomości i prowadzę firmę wspierającą Klientów w skutecznym przeprowadzeniu inwestycji w mieszkanie na wynajem w Warszawie - Baransu. Naszą pasją w jest zamiana zwykłych mieszkań w niebanalne, komfortowe i eleganckie miejsca, których późniejszy wynajem stanowi bezpieczny i długoterminowy sposób inwestowania oraz stabilne źródło pasywnego dochodu.

baransu_logo_transparentne.png

 

button_kup-bilet-w-serwisie.png

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact