Luksus w przestrzeni biurowej

Luksus zawsze kojarzy się z wytwornością, elegancją i bogactwem. Jednakże, bardzo łatwo przekroczyć granicę dobrego smaku, co w konsekwencji "odwdzięczy się" negatywnym odbiorem naszej osoby przez naszego partnera biznesowego. Dowiedz się, jak projektować luksusową przestrzeń biznesową, by ni eprzekroczyc tej cienkiej granicy smaku, Zapraszamy na prelekcję "Luksus w przestrzeni biurowej - czyli by Versace nie sprawił, że nie wiem na co patrzę".

Gabinety dla prezesów, dyrektorów, właścicieli firm czy dla osób na stanowiskach top management, dyktują sztywne warunki i reguły gry. W przestrzeniach gdzie spotykamy się w celach biznesowych, oprócz naszego wizerunku, całokształt wrażenia dopełnia otoczenie.

W krótkim przekazie Arleta Kartuszewska, właściciel studia FRANCESCO DESIGN przedstawi Państwu, jak stworzyć gabinet czy inną przestrzeń biurową, w których przyjmowane osoby wyjdą z odpowiednim wrażeniem. I co ważne, chętnie ponowią wizytę. A tym samym nasz biznes będzie jak piłka, w grze.

Nie można zrobić drugi raz,
pierwszego wrażenia na partnerze biznesowym.

Zapraszamy do wysłuchania prelekcji każdego, kto inwestuje w biznes jak w swoją markę. Pamiętajmy, iż "nie wszystko złoto, co się świeci".


v1a5498.jpg

"Luksus w przestrzeni biurowej

- czyli by Versace nie sprawił, że nie wiem na co patrzę".

czwartek, 26.10.2017 - 12.15-13.00

scena główna FURNISHOW

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact