Meble KLOSE na targach FURNISHOW

Klose to fabryka z ponad 100-letnią tradycją. Dzięki jakości wykonania oraz wrażliwości na potrzeby użytkowników buduje wysoką pozycję na rynku. Kolekcje projektowane są z największą dbałością o detal. To meble z innowacyjnymi konstrukcjami, które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego klienta. Podczas targów FURNISHOW będzie można się znimi zapoznać na stoisku oficjalnego stołecznego dystrybutora tej marki, firmy EkoMeble.

Dzięki niezwykłej elastyczności produkcji meble Klose tworzone są pod konkretne zamówienie Klienta, z uwzględnieniem jego wymagań i potrzeb. Tutaj „serią” jest pojedynczy produkt, a każdy detal od pierwszego cięcia, po gotowy element, tworzony jest z myślą o konkretnym użytkowniku.

Kolekcje Klose to produkty markowe, autoryzowane nazwiskiem najlepszych projektantów, którzy dbają o konsekwentną realizację mebli od pomysłu po doskonale wykończone detale.

Najcenniejsze meble, o najwyższej jakości to meble z drewna litego lub z udziałem oklein naturalnych. Wie o tym firma Klose, która jest wierna swojej tradycji w wyborze materiałów, bazując na drewnie i jego przetworach. Przepełnione magią drewna kolekcje nadadzą wnętrzu ciepły i przytulny charakter, wnosząc w przestrzeń domu harmonię i niepowtarzalny styl. Jakość użytych surowców sprawia, że meble Klose będą dla domowników źródłem zadowolenia i satysfakcji przez długie lata.

W ofercie Klose znajdą Państwo liczne propozycje unikalnych rozwiązań wielofunkcyjnych. Meble efektowne, innowacyjne konstrukcyjnie – wzbogacone o nowe funkcjonalności, tak by dzięki nim jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby użytkowników.

logo_eko.png

logo_klose.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact