Dzisiaj: Michał Mazur o trendach dizajnu z całego świata

Michał Mazur, autor strony TrendNomad.com, dziennikarz, trendwatcher, nomada. Każdego roku ponad dwadzieścia razy odwiedza targi, festiwale i konferencje odbywające się w różnych miejscach świata – od Tokio, przez Dubaj, Mediolan i Nowy Jork, po San Francisco. Podczas targów FURNISHOW podzieli się swoimi aktualnymi obserwacjami...

Michal Mazur | TrendNomad.com

Podczas swoich podróży Michał Mazur szuka informacji o trendach związanych z dizajnem i nowymi technologiami, m.in.: wyposażeniem wnętrz, wirtualną rzeczywistością, internetem rzeczy, robotyką, projektowaniem interface’ów, dizajnem zaangażowanym społecznie i rzemiosłem.

Wykład "Od Tokio po San Francisco. Trendy z targów dizajnu z całego świata", który odbędzie się w piątek 27 października, podzielony będzie na dwie sesje. W pierwszej (godz. 13.30-14.15) "Online" Michał Mazur opowie o wpływie nowych technologii na proces projektowy, produkcję, kanały sprzedaży i same produkty, które wkrótce znajdą się w sklepach i domach klientów. Zagadnienia, które zostaną poruszone, to m.in.: dizajn generatywny, v-commerce, smart furnishing czy interfejs głosowy.

Druga sesja (godz. 14.20-15.00) pod hasłem "Offline" dotyczyć będzie kierunków zmian we wnętrzarstwie związanych z takimi pojęciami jak: akustyka, prywatność, gospodarka okrężna oraz odłączenie się od sieci - nowy luksus.

Łączne 90 minut wykładu o trendach zilustrowanych zostanie licznymi przykładami firm, produktów i projektów odkrytych przez Michała Mazura na targach w różnych miejscach świata.

trendnomad-com_logotyp2-pdf.png

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact