Poznaj zasady aranżacji wnętrz mieszkalnych

Podczas prelekcji "Główne zasady aranżacji wnętrz mieszkalnych" dowiesz się, w jaki sposób przygotować się do urządzania wnętrza, na co zwrócić uwagę, jakie pytania zadać sobie i pozostałym użytkownikom. Poznasz też kilka zasad, dzięki którym zaplanujesz idealne mieszkanie. Będzie ono nie tylko ładne, ale również wygodne.

"Główne zasady aranżacji wnętrz mieszkalnych"

sobota, 28.10.2017, godz. 11:00 - 11:30

scena główna

Prowadząca: Jolanta Nowak-Wicherska, Przytulne Wnętrze - uczestnik strefy #dekorada

Planowanie swojego wnętrza może wydawać się łatwe. Czy tak jest w rzeczywistości? Zależy jak na to spojrzeć. Jeżeli chcesz tylko zmienić kolor poduszek albo wybrać kolor płytek, to sprawa będzie dość prosta. Wybierzesz po prostu to, co Ci się spodoba w sklepie lub Internecie. Jednak gdy zależy Ci na funkcjonalnym wnętrzu, które spełni oczekiwania wszystkich domowników, to musisz przemyśleć dużo więcej kwestii.

W ciągu pół godzinnej prelekcji usłyszysz o ergonomii, funkcjonalności (głównie na przykładzie kuchni, jako najtrudniejszego pod tym względem pomieszczenia) i estetyce. Poruszone zostaną takie zagadnienia, jak:

  • spójność
  • dobór kolorów
  • znaczenie oświetlenia.

Na koniec dowiesz się jeszcze, gdzie i w jaki sposób możesz dogłębniej poznać poruszane tematy.

moje_motto.png

O prelegencie:

Jolanta Nowak-Wicherska (Przytulne Wnętrze) to projektantka wnętrz i architekt krajobrazu. Wykonuje projekty dla osób pragnących urządzić swoje mieszkanie lub ogród oraz dla branży gastronomicznej. Działa głównie na terenie Warszawy i okolic. Wkrótce pojawi się możliwość zakupu e-booków i uczestnictwa w warsztatach on-line, z których będzie można skorzystać z dowolnego miejsca.


logo_z_tlem.jpg

 

button_kup-bilet-w-serwisie.png

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact