Warsztaty tworzenia ogrodów w szkle

Chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć ogród w szkle krok po kroku i własnoręcznie przygotować piękną kompozycję? Przyjdź na warsztaty blogera Wojciecha Wardeckiego. Każdy uczestnik zabierze cząstkę natury ze sobą. Liczba miejsc ograniczona!

Warsztaty tworzenia ogrodów w szkle na Targach Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW odbędą się

w sobotę, 28 października 2017
w dwóch turach: o godz. 13.30 i 15.00.

DO KOGO KIEROWANE SĄ WARSZTATY?

Warsztaty są skierowane do osób, które pragną dowiedzieć się, jak stworzyć ogród w szkle krok po kroku. To także idealne zajęcia integracyjne dla firm i rodzin. Warsztaty są przyjazne także dzieciom, które biorąc w nich udział, mam nadzieję - odkryją przyjemność płynącą z tworzenia kompozycji roślinnych w szkle.

KTO POPROWADZI WARSZTATY?

Warsztaty poprowadzi, Wojciech Wardecki - bloger, ogrodnik z pasji i wykształcenia. Zawodowo zajmuje się projektowaniem ogrodów i tarasów, aranżacją roślin w przestrzeniach biurowych i usługowych. Stały gość w programie "Pytanie na Śniadanie". Odpowie na każde, nawet najtrudniejsze pytanie.

20170819_124440.jpg

CZY MUSZĘ JAKOŚ PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO UDZIAŁU W WARSZTATACH?

Proszę zabrać ze sobą kilogram humoru, dwa litry kreatywności i parę rąk. Uczestnicy otrzymają wszelkie materiały potrzebne do pracy. Do tworzenia ogrodów w szkle wykorzystane zostaną paprocie. Dodatkowo do dekoracji słojów posłużą naturalne materiały takie, jak mchy, porosty, gałęzie roślin, szyszki itp.

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO UDZIAŁU W WARSZTATACH?

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc w każdym z warsztatów jest ograniczona. Dlatego, jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach już dziś zarezerwuj miejsce przy warsztatowym stole wysyłając mail na adres kinga.dobrowolska-baczkun@mtp.pl z informacją, którym warsztatem jesteś zainteresowana/y (o godz. 13.30 czy 15.00).

Do zobaczenia!

las5.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact